درباره ما

تیم برنامه چی مجموعه ای از افراد خلاق و با تجربه در زمینه های کاری متفاوت است. در این صفحه میتوانید با تیم قدرتمند ما آشنا شوید.

اعضای برنامه چی

تیم قدرتمند ما

علی خانقلی

علی خانقلی

توسعه دهنده اندروید

مدیر و موسس وبسایت برنامه چی با 10 سال سابقه حرفه ای در زمینه برنامه نویسی اندروید، توسعه و طراحی وب با وردپرس، تولید محتوای آموزشی و طراحی گرافیکی.

ریحانه نوری

متخصص بازاریابی شبکه اجتماعی

مسئول بازاریابی در شبکه های اجتماعی، متخصص بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO)، فعال در زمینه تولید محتوای آموزشی و تسلط به برنامه نویسی به زبان پایتون

سامان عبدالله پور

سامان عبدالله پور

توسعه دهنده بلاکچین و پایتون

فعال در حوزه شبکه های بلاکچینی، تبادل و معاملات ارزهای رمزنگاری شده (CrytoCurrency)، تسلط به زبان برنامه نویسی پایتون و فعال در زمینه تولید محتوای آموزشی

از کجا شروع شد؟

داستان برنامه چی

تیم ما از سال 1389 فعالیت در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب را شروع کرد و پس از چند سال طراحی وبسایت در زمینه های مختلف و مطالعه در حوزه های متفاوت، تصمیم به راه اندازی وبسایت “برنامه چی” در سال 1396 گرفتند. وبسایت برنامه چی با هدف آموزش برنامه نویسی موبایل با استفاده از روش های نوین تاسیس شده است.

از دید دیگران

نظرات بعضی مشتریان

مهتاب ورمزیار

من یادگیری اندروید رو با برنامه چی شروع کردم و از زبان جاوا جلو رفتم تا به انتهای دوره اندروید رسیدم. باید بگم پشتیبانی این مجموعه و محتوای دوره ها بسیار خوب و قابل اعتماد هستن. من بهتون پیشنهاد میکنم که برای ورود به دنیای برنامه نویسی اندروید، با برنامه چی جلو برین.

مهتاب ورمزیار

داشجوی دوره برنامه نویسی اندروید

من برای کسب و کارم نیاز به اپلیکیشن داشتم که بتونم خودم و تیمم رو با هم هماهنگ کنم که سفارش این کار رو به برنامه چی دادم و برای همه مرحله ها مشاوره و آموزش لازم رو به من دادن، در نهایت هم اپلیکیشنی که نیاز داشتم برای من طراحی شد.

مسعود میرزایی

مدیر تیم ایران پرشین
اسکرول به بالا