15 مورد از بهترین بازی های اکشن اندروید

بازی های اکشن معمولا روی همه پلتفرم ها، از موارد پرطرفدار به حساب می آیند. در این بازی ها معمولا گردش خون سریعتر میشود، انگشت ها به حرکت می افتند و میتوانید واکنش ها و هوش خود را از این طریق آزمایش کنید. انواع گوناگونی از بازی های اکشن تا به حال ساخته شده اند که شامل سبک های شوتر (شلیک کننده)، جنگی، ماجراجویی  و سبک های دیگری که تشخیص آنها از یکدیگر گاهی دشوار هست، میشوند. به هر حال در این مقاله از برنامه چی بهترین بازی های اکشن اندروید را برای شما جمع آوری کرده ایم. (منبع نوشته: AndroidAuthority)

این مقاله معرفی بازی های زیر را دارد:
Asphalt Xtreme
Critical Ops
Halfbrick Studios
Into the Dead 2
Jydge
MADFINGER Games
Ninja Arashi
Rayark
Riptide GP: Renegade
Rockstar Games
Sky Force Reloaded
Super Phantom Cat
Swordigo
Xenowerk
Zombie Gunship Survival


Asphalt Xtreme

Asphalt Xtreme یک بازی سبک مسابقه ای، محصول کمپانی Gameloft است. در این بازی باید در مسیر های آفرود (Off-Road) با شرکت کنندگان دیگر مسابقه بدهید. در مجموع این بازی شامل 5 مدل مختلف، 400 مسابقه، 500 چالش (challenge) و 35 ماشین برای مسابقه دادن است. همچنین این بازی دارای یک قسمت مولتی پلیر آنلاین نیز میباشد که در آن شما میتوانید با حداکثر 8 نفر دیگر بصورت آنلاین مسابقه بدهید.

این بازی با سبک فریمیوم (Freemium) عرضه شده است و گاهی دارای اشکالاتی در عملکرد نیز میباشد. اما کمپانی Gameloft با قرار دادن مراحل و کارهای زیاد در بازی، این مورد را جبران کرده است. به علاوه مسابقات ممکن است گاهی بسیار سخت و دشوار بشوند (مخصوصا وقتی در حالت مولتی پلیر بازی کنید). مجموع این موارد و امکاناتی که برای بازی ذکر شد، باعث میشود که آنرا در جمع بهترین بازی های اکشن اندروید قرار بدهیم.


Critical Ops

بازی Crtical Ops با سبک شوتر اول شخص، یکی از بهترین بازی های اکشن اندروید است. یکی از استاندارد های مدرنی که این بازی از آن برخوردار است، این است که شما میتوانید به عنوان فرد تروریست، یا به عنوان واحد ضد تروریست بازی را پیش ببرید. همچنین این بازی یکی از بهترین قسمت های مولتی پلیر برای سبک شوتر روی موبایل را دارا میباشد. در این بازی سعی شده همه چیز ساده باشد و شما بیشتر از هر چیز دیگر، روی مهارت های خود تکیه داشته باشید.

پس اگر به سبک شوتر های اجتماعی علاقه داشته باشید، این مورد یک آپشن خوب برای شما به حساب می آید. البته این بازی هنوز در مرحله توسعه و بهبود قسمت های تکنیکی قرار دارد. یعنی میتوانیم امیدوار باشیم که با گذشت زمان، Critical Ops بهتر خواهد شد. این بازی خرید درون برنامه ای هم دارد. اما این خرید فقط برای شخصی سازی ها به کار می آید. اسلحه های قدرتمند و سنگین آن همچنان رایگان هستند.


Halfbrick Studios

اکثر گیمر های اندروید با نام Halfbrick Studios آشنا هستند. این کمپانی تعداد زیادی بازی در کارنامه کاری خود دارد که همه آنها بازی های اکشن فوق العاده ای هستند. چند مورد از آنها Dan The Man، Fruit Ninja و Jetpack Joyride هستند. بازی های موفق و زیاد بیشتری هم از این کمپانی شاهد بودیم. بازی های Halfbrick Studios دارای گرافیک روشن با رنگهای زنده، محتوای مناسب برای خانواده و کنترل های ساده هستند.

همه بازی های اکشن که به اسلحه، انفجار یا چیزهایی مثل این ها احتیاج ندارند. این چیزی بود که کمپانی Halfbrick Studios با تولیدات خود، اثبات کرد. تنها نکته منفی که درباره این بازی ها میتوان گفت فریمیوم بودن اکثر آنهاست. به غیر از این مورد، بقیه قسمت های آنها عالی است.


Into the Dead 2

Into the Dead 2 یکی از بهترین بازی های اکشن اندروید با سبک فرار کردن (Running) میباشد. در این بازی شما در حال دویدن با اسلحه در یک مزرعه هستید و باید از خودتان در برابر ارتش زامبی ها دفاع کنید. نسخه دوم این بازی، دارای بسیاری از قسمت های نسخه اول میباشد.

یعنی دارای چندین پایان (بسته به نوعی که بازی را پیش می برید)، اسلحه های بیشتر، یک سگ همراه و حتی چندین المان اضافه برای برج های دفاعی میباشد. علاوه بر اینها بازی دارای اتفاقات روزانه و مخصوص است که فقط برای کاربران ویژه فعال میشود.­ بنابراین اگر سبک اکشن را خیلی دوست دارید، این بازی را به شما پیشنهاد میکنیم.


Jydge

Jydge یکی از جدیدترین و بهترین بازی های اکشن اندروید در سال 2018 است. این بازی دارای گرافیک سبک ایزومتریک، مکانیک شوتر های جذاب و هزاران کار برای انجام دادن است. بازیکن ها میتوانند Jydge خود را با کنترل ها، اسلحه ها و تجهیزات اضافی، شخصی سازی بکنند.­ سپس هزاران هزار دشمن سر شما خواهند ریخت.

گرافیک بازی را میتوان فوق العاده تعریف کرد. همچنین گیم پلی را هم به آسانی میتوان یاد گرفت. این بازی از ویژگی های فریمیوم بهره نمیبرد. بلکه به جای آن باید هنگام دانلود باید بهای آنرا بپردازید (9.99 دلار). شاید به همین دلیل باشد که بازی نتوانسته است به طرفداران زیادی دست پیدا کند. اما باز هم این بازی یک شوتر اکشن فوق العاده است.


MADFINGER Games

MADFINGER Games یک توسعه دهنده در گوگل پلی استور است که چندین بازی اکشن عالی تولید کرده است. بهترین های آنها سبک شوتر زامبی به نام های Dead Trigger، Dead Trigger 2  و UNKILLED هستند. هر کدام از این موارد دارای خصوصیات خوبی مانند گرافیک برجسته، مکانیک های شوتر فوق العاده، هزاران کار برای انجام دادن و برای UNKILLED، بخش مولتی پلیر آنلاین هستند.

MADFINGER همچنین دارای سری بازی های Shadowgun را تولید کرده است. این سری از بازی ها بیشتر سبک شوتر های استاندارد با تم علمی تخیلی، مولتی پلیر آنلاین، حالت کمپین و ویژگی های بیشتر است. در حقیقت هر چیزی که این توسعه دهنده میسازد، کمی حالت فانتزی هم دارد.


Ninja Arashi

Ninja Arashi یکی از بازی های اکشن اندروید به سبک نینجا است. در این بازی شما یک شبج نینجا را کنترل میکنید که از موانع بازی میگذرد، با دشمنان میجنگد و مرحله های بازی را کامل میکند.

این بازی یادآور Shinobi روی SEGA است. بازی دارای 45 مرحله، کنترل های ساده، جنگ های سخت و موارد بیشتر است. گیم پلی بازی بیش از حد طولانی نیست. اما به هر حال این بازی زیاد گران نیست و نسبت به بقیه بازی ها، مورد بهتری میباشد.


Rayark

Rayark یک توسعه دهنده در گوگل پلی استور است که بازی های ریتم دار خوبی میسازد. لیست بازی های آنها موارد گسترده ای را شامل میشود. مانند: Cytus 1 & 2، VOEZ، Deemo، Mandora، Implosion و Sdorica. همه این بازی ها ساده شروع میشوند و تقریبا به سرعت سخت میشوند.

هر بازی یک داستان به همراه موسیقی هایی برای اجرا دارد.­ هر بازی به شما اجازه میدهد که پکیج های موسیقی بیشتری را از داخل برنامه خریداری کنید.­ به همین دلیل میتوان این بازی ها را از دسته ی فریمیوم در نظر گرفت.


Riptide GP: Renegade

Riptide GP: Renegade یک بازی سبک مسابقه ای از یک سری عنوان تحسین شده توسط منتقدان است. سبک این بازی مانند WaveRunner است و در آن به جای ماشین ها، روی جت اسکی مسابقه میدهید.­ موج ها روی مسیر مسابقه تاثیر میگذارند و میتوانند مسابقه را سخت تر کنند.

با پیشرفت در گیم پلی بازی، میتوانید جت اسکی های آپگرید تر و قوی تر را انتخاب کنید و در مسابقه های سخت تر شرکت کنید. همچنین این بازی یک قسمت مولتی پلیر آنلاین دارد که در آن میتوانید با آدم های واقعی مسابقه بدهید. همچنین با استفاده از قابلیت مولتی پلیر محلی، میتوانید با دوستان خود بدون نیاز به اینترنت بازی را چند نفره بازی کنید. Riptide GP: Renegade یکی از بهترین بازی های اکشن اندروید است که خرید درون برنامه ای ندارد و رایگان است.


Rockstar Games

Rockstar Games یک لیست باشکوه از بازی های اکشن دارد. شناخته شده ترین آنها، سری Grand Theft Auto یا همان GTA است. همه این بازی ها با داستان مخصوص و شرایط منحصر بفرد خود به بازار عرضه شده اند. اخیرا این کمپانی بازی Bully را بیرون داده است. این بازی مانند بقیه موارد، یک بازی جهان باز (Open World)، پر از ماموریت اما با تنظیمات متفاوت است.­

همه بازی ها نسبتا خوب هستند و بیشتر آنها با امکاناتی مانند تنظیمات سخت افزاری موجود هستند.­ همچنین بعضی از آنها دارای ذخیره سازی روی کلود یا ابر هستند. معمولا بازی ها زیاد گران نیستند و خرید درون برنامه ای هم ندارند.


Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded یک از بهترین بازی های اکشن اندروید به سبک نبرد هوایی میباشد. در این بازی میتوانید کارهای بسیار زیادی را انجام بدهید. در هر مرحله شما باید بالای یک منطقه جنگی پرواز کنید، دشمنان را نابود کنید، کارهای داخل مرحله را کامل کنید و مراقب باشید که منفجر نشوید.­

همچنین در بازی هواپیماهای بیشتر، آپگرید ها و بوستر هایی وجود دارند که میتوانید آنها را قفل گشایی کنید. تجربه کار کردن با این بازی با گرافیک رنگی، صداگذاری مناسب و قطعه های موسیقی بسیار خوب گره خورده است. اگر میخواهید وقتتان تلف نشود، باید با دقت کافی مرحله را پشت سر بگذارید.


Super Phantom Cat

Super Phantom Cat یک بازی اکشن پلتفرمر است. این بازی شاید برای گیمر های پلتفرمر قدیمی حس نوستالژی داشته باشد. به این دلیل که ممکن است حقه ها، موانع و تم هایی را ببینید که قبلا در بازی ها استفاده میشدند. گرافیک این بازی به سبک رترو ساخته شده است، کنترل های آن ساده است و هزاران کار برای انجام دادن در آن وجود دارد.

این بازی داستان هم دارد که البته یک مقدار مسخره است! علاوه بر مرحله های اصلی، چندین مرحله جانبی و اضافه هم وجود دارند که متیوانید آنها را هم بگذرانید. بازی به سبک فریمیوم ساخته شده است. اما یکی از بازی های خوب پلتفرمر است.


Swordigo

Swordigo یکی از بازی های مورد علاقه کاربران بود. این بازی یک نمونه استاندارد سبک اکشن است. شما دنیایی پر از زندان، شهر، گنج و هیولا ها را جستجو میکنید. همچنین چیز های زیادی برای جمع آوری وجود دارند. مانند جادو، شمشیر و موارد دیگر. این بازی در اجرا شدن و گیم پلی روند ساده ای دارد.

بازی به صورت دو بعدی ساخته شده است و کنترل های لمسی آن بسیار ساده هستند. بعلاوه میتوانید آنها را شخصی سازی کنید. بازی مقداری کوتاه است و زود تمام میشود. اما میتوان این مورد را در برابر قیمت پایین آن، در نظر نگرفت. این بازی واقعا عالی است و میتواند در میان بهترین بازی های اکشن اندروید قرار بگیرد.


Xenowerk

Xenowerk یک بازی اکشن شوتر سوم شخص با حال و هوای بازی های Contra در سال 1990 میباشد. هدف کلی شما در این بازی رفتن به مرحله بالاتر با کشتن دشمنان، کشته نشدن و رد کردن موانع است. بازی شامل 70 مرحله است که در هرکدام میزان سختی افزایش می یابد.

همچنین تعدادی تجهیزات وجود دارد که میتوانید جمع آوری کنید. کنترلر های این بازی واقعا عالی هستند و همچنین بعضی از کاربران گزارش داده اند که موفق به بازی کردن offline هم شده اند. این بازی یکی از بهترین بازی های اکشن اندروید است که توانسته شهرت خوبی هم کسب کند.


Zombie Gunship Survival

Zombie Gunship Survival دومین بازی تحت حق امتیاز بازی Zombie Gunship است. این یک بازی شوتر اکشن با برج های دفاعی است.­ بازی دارای تفنگ های واقعی، مکانیک های جالب و گرافیک خیلی خوبی است. شما در یک هواپیما نشسته اید و ارتش زامبی ها را از بین میبرید تا مردم را نجات بدهید.

کلیات بازی ساده است اما روند اجرای آن کاملا مناسب میباشد. این بازی فریمیوم است و بعضی از محتوا های آن آهسته منتشر میشوند. مثلا ما انتظار داریم مرحله های جدید زود به زود در دسترس قرار بگیرند. در هر صورت، این یک بازی قوی است و باید در میان بهترین بازی های اکشن اندروید قرار بگیرد.

  1. بازتاب: معرفی ۱۰ مورد از بهترین بازی های موزیکال اندروید | برنامه چی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا