بهترین بازی رایگان اندروید 2018

۱۵ مورد از بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸

همه ما میدانیم امروزه حتی بازی هایی که عنوان رایگان دارند هم کاملا رایگان نیستند. اما اگر بعضی موارد را در نظر نگیریم تعداد زیادی از آنها را میتوان کاملا رایگان در نظر گرفت. معمولا بازی های فریمیوم، بعضی ویژگی ها را پولی میکنند که گیمر ها میتوانند با خریدن آنها، بسیاری از مشکلات بازی را پشت سر بگذارند. در این مقاله بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸ را برای شما آماده کرده ایم که در آنها زیاد با قسمت های فریمیوم و خریدنی رویرو نمیشوید. امیدواریم که از آنها لذت ببرید. با برنامه چی همراه باشید. (منبع نوشته: AndroidAuthority)

بازی هایی که در این مقاله بررسی میشوند:
Asphalt 8: Airbone یا Asphalt: Xtreme
Critical Ops
Clash Royale
Final Fantasy Brave Exvius
Hearthstone: Heroes of Warcraft
HQ Trivia
MADFINGER Games
NOVA Legacy
Pokemon GO
PinOut یا Smash Hit
PUBG Mobile
Sky Force Reloaded
Plague Inc
Vainglory
Yodo1 Games


Asphalt 8: Airbone یا Asphalt: Xtreme

هنگامی که صحبت از بازی های مسابقه ای رایگان میشود، کمپانی Gameloft همیشه با عنوان های Asphalt: Xtreme یا Asphalt 8: Airbone برنده میدان است. اولین مورد یک بازی آفرود است که در آن موسیقی های متفاوت، مولتی پلیر آنلاین و ماشین های زیادی که میتوانید آنها را قفل گشایی کنید وجود دارد.

Asphalt 8: Airbone یک بازی قدیم تر است، اما مقدار بسیار زیادی محتوا دارد که میتوانید در بازی با آنها سرگرم شوید. همچنین قسمت مولتی پلیر آنلاین و کار های بیشتری برای انجام دادن هم دارد. هر دوی این بازی ها عناوین بسیار خوبی هستند که برچسب قیمت رایگان دارند. اما ممکن است سیاست های فریمیوم آنها کمی سختگیرانه باشد. اما هر دوی این بازی ها از بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸ هستند.


Critical Ops

Critical Ops یک نسل جدید از بازی های سبک شوتر اول شخص و یکی از بهترین هاست. در این بازی شما میتوانید با تروریست ها در مرحله های مختلفی که درون یک محیط شهری طراحی شده اند بجنگید. یا اگر خواستید میتوانید به عنوان تروریس هم در بازی حضور داشته باشید. همچنین دارای یک انجمن مولتی پلیر آنلاین قدرتمند است که در آن میتوانید با دوستانتان به راحتی بازی کنید.

این بازی همچنان در حال پیشرفت و بهبود است اما به نظر میرسد که بتواند همه چراغ سبز ها دریافت کند و همچنین آپدیت های زیادی برای آن ارائه میشوند. اگر هم دنبال یک بازی شوتر اول شخص کاملا رایگان هستید، Nova3: Freedom Edition یک مورد بسیار خوب است. هر دوی آنها از بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸ هستند که ارزش امتحان کردن را دارند.


Clash Royale

Clash Royale آخرین بازی از کمپانی SuperCell است. آنها همچنین بازی Clash of Clans را ساخته اند که سال های قبل در این لیست قرار میگرفت. در بازی Clash Royale شما ارابه جمع میکنید، کشتی میسازید و سپس در یک دوئل دونفره با بازیکن های آنلاین قرار میگیرید. وقتی هم که برنده بشوید غنیمت هایی را دریافت میکنید. به همین روش هم وقتی بازنده باشید باید غنیمت هایی بدهید.

همچنین میتوانید قبیله هایی بسازید که در آنها ارابه ها را به اشتراک بگذارید، اعضای قبیله را با دعوت به مبارزه، به چالش بکشید و فرصت های زیادی برای قفل گشایی ارابه های جدید داشته باشید. اگر از این بازی خوشتان نمی آید، کمپانی Supercell بازی های بسیار پرطرفدار BoomBeach و Clash of Clans را ساخته است. هردوی این بازی ها آنقدری خوب هستند که در لیست بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸ قرار بگیرند.


Final Fantasy Brave Exvius

Final Fantasy Brave Exvius احتمالا یکی از بهترین بازی های Final Fantasy است. این بازی شامل بسیاری از المان های بازی اصلی میباشد، از جمله جستجو در شهر و سیاه چال های واقعی، گنج های پنهان، راهرو های مخفی و بسیاری از موارد دیگر. گیم پلی بازی برای یاد گرفتن بسیار آسان است اما شما باید بسیار سریع فکر کنید تا از وضعیت های سخت بازی عبور کنید.

شما برای گذراندن مرحله ها یا درخواست هایی که به صورت روزانه در بازی مطرح میشوند، جایزه هایی را دریافت میکنید. اگر شما سری بازی های Final Fantasy را دوست داشته باشید، میتوانید بازی های Mobius Final Fantasy و Final Fantasy Record Keeper را هم امتحان کنید. همه این بازی ها موارد بسیار خوبی از گنجینه Final Fantasy هستند.


Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft یک بازی بسیار خوب است که در آن شما ارابه ها را قفل گشایی میکنید، کشتی میسازید و با همین کشتی ها به جنگ بقیه بازیکنان میروید. شما میتوانید کشتی های مختلفی بسازید و کمپانی Blizzard آپدیت های خوبی را برای این بای ارائه میدهد.

شما میتوانید اکانت بازی خودتان را روی کامپیوتر یا موبایل استفاده بکنید. اگر هم نمیخواهید با بازیکن های آنلاین روبرو بشوید، میتوانید از ربات هایی که با هوش مصنوعی کار میکنند برای تمرین استفاده کنید. این مورد یکی از بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸ است.


HQ Trivia

HQ Trivia یک بازی جدید و مولتی پلیر است. در این بازی همه بازیکنان همزمان با یکدیگر رقابت میکنند. یک نفر به عنوان میزبان سوال هایی میپرسد که همه بازیکنان در همان لحظه به آنها پاسخ میدهند. در هر راند بازی ۱۲ سوال وجود دارد که ۱۰ ثانیه وقت برای پاسخگویی به هرکدام در اختیار شماست.

مردم بعد از پاسخ دادن به ۱۲ سوال از برنده ها به حساب می آیند. اما شاید جالب باشد بدانید که برندگان این بازی پول های واقعی را برنده میشوند. این حقیقتا یک مورد بی نظیر در فضای بازی های موبایل است. البته به خاطر زمان بندی سوال هایی که پرسیده میشود، نمیتوانید به زودی این بازی را تمام کنید و ارتقا بگیرید. این بازی رایگان و بدون پرداخت درون برنامه ای و یکی از بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸ است.


MADFINGER Games

MADFINGER Games یکی از بهترین توسعه دهنده های بازی برای سبک شوتر اول شخص است. لیست بازی های انها دارای عناوین سنگینی مانند سری Shadowgun، سری Dead Trigger و بازی UNKILLED میشود. موارد Dead Trigger و UNKILLED در خانواده شوتر های زامبی قرار میگیرند که دارای هزاران ماموریت، قسمت مولتی پلیر دونفره و کلی کار برای انجام دادن هستند. Shadowgun یک بازی علمی تخیلی با کمپین، مولتی پلیر و امکانات دیگر است. بسیاری از بازی های این توسعه دهنده از مدل فریمیوم استفاده میکنند و همه ی آنها واقعا بازی های معرکه ای هستند.


NOVA Legacy

NOVA یکی از اولین بازی های موفق اول شخص شوتر برای اندروید بود. NOVA Legacy آخرین مورد از این سری است که توانسته در لیست بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸ قرار بگیرد. این بازی با گرافیک و کنترلر های خوبی همراه شده است.

همچنین این بازی داستان، مولتی پلیر آنلاین و یک سیستم قابل تنظیم دارد. داستان این بازی یک داستان علمی تخیلی است. اما با بقیه بازی های موبایل تفاوت هایی دارد. این بازی بهترین شوتر اندروید نیست اما میتوانید قبل از اینکه تبلیغات مدل فریمیوم آغاز شود، لذت زیادی از آن ببرید. همچنین اگر جایی شنیدید که این بازی کوچک است اصلا باور نکنید، چون واقعا اینطور نیست.


Pokemon GO

Pokemon GO بزرگترین بازی در سال ۲۰۱۶ بود. هرچند محبوبیت آن مقداری کم شده است، اما هنوز هم یکی از قدرتمندترین موارد رایگان است. بازیکن ها میتوانند همه دنیای اطرافشان را برای پیدا کردن Pokemon جستجو کنند. البته اخیرا موارد بیشتری هم به آن اضافه شده اند. این بازی مطمئنا یکی از بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸ است.


PinOut یا Smash Hit

PinOut و Smash Hit دو مورد از بهترین بازی های رایگان سبک فرار آزاد در اندروید هستند که هر دو توسط یک توسعه دهنده ساخته شده اند. Smash Hit شما در جایگاه اول شخص قرار میدهد که باید برای جلوگیری از مرگ، توپ های فلزی را به سمت صفحه های شیشه ای پرتاب کنید. این بازی سرگرم کننده و بسیار جالب است. PinOut یک بازی بی نهایت است که در آن شما باید توپ ها را از سطح های مختلف به سمت اشیا پرتاب کنید.

هردوی این بازی ها بسیار عالی هستند، خوب اجرا میشوند و میتوان گفت مکانیزم های جالبی در این ژانر دارند. پس میتوانند در میان بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸ قرار داشته باشند. هر دو بازی یک نسخه حرفه ای هم دارند که در آنها Chekpoint ها فعال میشوند و شما میتوانید بازی را از هر جایی که تمام کرده اید ادامه بدهید. اما به هر حال در این بازی ها هیچگونه تبلیغ، پرداخت و چیزی که بین شما و بازی قرار بگیرد وجود ندارد.


PUBG Mobile

PUBG Mobile مدت زیادی نیست که در سطح جهانی در حال فعالیت است. اما با این حال یکی از پرطرفدار ترین بازی های شوتر موبایل است. این بازی ۱۰۰ بازیکن را در یک جزیره کوچک به جان هم می اندازد. بازیکن ها اسلحه، تجهیزات و وسایل نقلیه را در جزیره پیدا میکنند که با همان ها جنگ را ادامه میدهند.  برنده همان کسی است که در آخر باقی مانده باشد.

این بازی یک سری امکانات مانند کوچک کردن محل بازی دارد تا فرآیند اجرا شدن آن زیاد طول نکشد. اما تعداد کمی اشکال و باگ هم در آن مشاهده میشود. اما هیچکدام از آنها آنقدر مشکل ایجاد نمیکنند. آپدیت های اخیر یک سری ویژگی های فریمیوم را به آن اضافه کرده اند. اما همچنان این بازی یکی از بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸ میباشد.


Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded آخرین بازی از سری بازی های Sky Force میباشد که همه آنها هم در بازی های اندروید موارد بسیار خوبی به شمار می آیند. در این بازی شما یک هواپیما را به پرواز در می آورید و به اهداف شلیک میکنید، از گلوله خوردن فرار میکنید و همه در خواستهایی که از شما خواسته میشود را انجام میدهید. هرچند این بازی گرافیک بسیار قدرتمندی دارد، اما باز هم سبک بازی های قدیمی را حفظ کرده است. بازی کردن با این مورد تجربه بسیار خوبی به شما میدهد.


Plague Inc

Plague Inc یک بازی استراتژی است که در آن شما از حوادث استفاده میکنید تا دنیا را نابود کنید. هدف شما این است که هرچه میتوانید خرابی بیشتری به بار بیاورید. موارد زیادی در بازی وجود دارند که هرکدام میزان تخریب و ویژگی های خاص خود را دارند. بازی هم تا حد زیادی واقع گرایانه است. توسعه دهنده ها مقدار زیادی از موارد هیجان انگیز را به آن اضافه کرده اند. این مورد یک بازی چالش برانگیز است و شایسته این است که در لیست بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸ قرار بگیرد.


Vainglory

Vainglory یکی از بهترین بازی های موجود در پلی استور است. به دلیل فریم ریت بالا، بازی نامحدود رایگان و ارتباطات قوی که در این بازی وجود دارند. شما میتوانید با بازیکن های دیگر تیم تشکیل بدهید و به جنگ تیم های دیگر بروید. همچنین این بازی گرافیک فوق العاده ای دارد و ۲۵ قهرمان برای قفل گشایی در آن قرار داده شده است. اگر هم بخواهید میتوانید با ربات ها بجنگید. این بازی یکی از بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸ است.


Yodo1 Games

Yodo1 Games یک توسعه دهنده است که تعداد زیادی بازی بسیار سرگرم کننده و عالی دارد. بیشتر شما شاید نام بازی های معروف آن را شنیده باشید: Crossy Road، Rodeo Stampede، Pac-man 265 و Looty Dungeon. اکثر این بازی ها به سبک فرار آزاد هستند که در آنها باید رفتن رو به جلو را ادامه بدهید یا اینکه بازنده باشید. گرافیک خیره کننده است و گیم پلی آن برای یادگیری ساده میباشد. همجنین این بازی ها کاملا برای کودکان مناسب میباشند که باعث میشود در دسته بازی های خانوادگی قرار بگیرند.

لینک صفحه اصلی این توسعه دهنده در بالای همین قسمت قرار داده شده است. البته بازی هایی مانند Pac-Man 265، Crossy Road و تعدادی از آنها با نام توسعه دهنده های دیگری منتشر شدند. پس باید اسم آنها را در گوگل پلی جستجو کنید. بازی جدید آنها به نام Jellynauts به محض اینکه بصورت رسمی معرفی شود میتواند عنوان موفقی باشد و در میان بهترین بازی های رایگان اندروید ۲۰۱۸ قرار بگیرد.


نظر شما چیست؟

آیا در سال ۲۰۱۸ با بازی جدیدی آشنا شده اید که باید در این لیست باشد؟ تجربه بازی کردن با این موارد را داشته اید؟ لطفا تجربه و نظر خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا